Sponsorem tytularnym drużyn młodzieżowych jest Grupa ENERGA
Porażka juniorek w meczu towarzyskim14.01.2017

W spotkaniu towarzyskim nasz zespół juniorek podjął drużynę uczelnianą Uniwersytetu Gdańskiego. Po wyrównanym meczu przegraliśmy z bardziej doświadczonym przeciwnikiem 1:3. Mecz był okazją do pokazania się na boisku wszystkim zawodniczkom, przećwiczenia różnych schematów gry oraz wypróbowania wielu rozwiązań. Teraz przed naszym zespołem kilka dni wolnego, po których rozpoczniemy ostateczne przygotowania do finału wojewódzkiego juniorek. W dniach 21-27 stycznia przebywać będziemy w Ostródzie na obozie sportowym.

[czytaj dalej]

Aktywny wypoczynek w ferie dla najmłodszych13.01.2017

Przed nami upragniony wypoczynek – ferie zimowe! Dla naszych siatkarek mamy propozycję połączenia przyjemnego z pożytecznym. Wszystkie uczennice ze szkół podstawowych w pierwszym tygodniu ferii (16-20.01) zapraszamy na codzienne treningi szkółki siatkarskiej. Odbywać się one będą w sali ZKPiG nr 12 w Gdańsku przy ulicy Burzyńskiego 10 w godzinach 9:00 – 10:30. W piątek 20 stycznia tradycyjnie rozegramy wewnętrzny turniej mini siatkówki. Zapraszamy!

[czytaj dalej]

Zwycięstwo młodziczek II w Pelplinie08.01.2017

Zwycięstwem naszego zespołu młodziczek II zakończył się turniej V ligi rozegrany w Pelplinie. W meczu ze Starogardem Gdańskim po porażce w pierwszym secie 13:25, nasza drużyna potrafiła się pozbierać i wygrać w kolejnym secie 25:20 i tie-breaku 15:13. Mecz z gospodyniami był w całości pod naszą kontrolą – pewne zwycięstwa w setach do 20 i 15. Wynik ten oznacza, iż w kolejnym turnieju zagramy w IV lidze wojewódzkiej.

[czytaj dalej]

Powrót młodziczek do I ligi08.01.2017

W rozegranym dziś turnieju II ligi wojewódzkiej młodziczek nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne, w pokonanym polu zostawiając zespoły z Redy i Malborka. W pierwszym spotkaniu nasz zespół podjął drużynę TKS Reda Ciechocino. Dobry początek w naszym wykonaniu pozwolił na wyjście na prowadzenie 10:4, przeciwniczkom w dalszej części seta udało się odrobić kilka punktów lecz to nasz zespół nadal prowadził 14:11 i 16:14.

[czytaj dalej]

Młodziczki awansowały do turnieju barażowego07.01.2017

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu o awans do turnieju barażowego nasz zespół pokonał w trzech setach drużynę UKS 95 Zatoka Puck. W pierwszym meczu padł wynik 3:1 dla naszych zawodniczek, co zapewniło im awans do turnieju barażowego kadetek, który zostanie rozegrany w Malborku w dniach 27-29.01. Przeciwnikami naszego zespołu w nim będą Atom Trefl Malbork, TPS Czarni Słupsk oraz zwycięzca dwumeczu pomiędzy zespołami KaEmKa Starogard Gdański a TKS Reda Ciechocino.

[czytaj dalej]

Mecz i turniej domowy młodziczek06.01.2017

W najbliższy weekend przed własną publicznością wystąpi zespół młodziczek I naszego klubu. W sobotę o godzinie 13:00 na hali sportowej Zespołu Szkół Nr 12 w Gdańsku, mieszczącej się przy ulicy Burzyńskiego 10, w ramach rozgrywek kadetek podejmą one zespół UKS Zatoka 95 POSM Puck. Będzie to drugi mecz o awans do turnieju barażowego. W pierwszym meczu rozegranym przed przerwą świąteczną nasz zespół zwyciężył 3:1.

[czytaj dalej]

Juniorki szóste na turnieju w Rawie Mazowieckiej30.12.2016

Zespół juniorek prowadzony przez trenera Mateusza Chyla zajął szóste miejsce na turnieju w Rawie Mazowieckiej. Dwanaście drużyn biorących w nim udział zostało podzielonych na trzy grupy eliminacyjne po cztery zespoły każda. Dwie pierwsze zespołu w grupach uzyskiwały awans do pierwszej szóstki turnieju. Po przegranej w pierwszym spotkaniu 0:2 z ŁKS Szkoła Gortata Łódź i zwycięstwie 2:1 nad Reprezentacją Litwy, nasz zespół w meczu o drugie miejsce w grupie i awans zmierzył się z Ósemką Siedlce.
[czytaj dalej]

Młodziczki II drugie na turnieju w Redzie30.12.2016

Zespół młodziczek II prowadzony przez trener Marię Mróz na I Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek o Puchar Burmistrza Redy zajął II miejsce. W trwających trzy dni zawodach grano systemem każdy z każdym. Łącznie nasza drużyna rozegrała siedem spotkań, odnosząc w nich 6 zwycięstw i 1 porażkę. Z uwagi na to, iż przeciwnicy prezentowali różny poziom wyszkolenia turniej był doskonałą okazją do sprawdzenia zawodniczek na różnych pozycjach. Udział w nim na pewno zaprocentuje w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Najlepszą atakującą turnieju uznano Agatę Radawiec.
[czytaj dalej]

[1] [2] [3] [40]
  • NAJBLIŻSZE MECZE:

  • Energa Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77