Uwaga szkółka: odwołane treningi w piątek i sobotę20.05.2015

Informacja dla naszych najmłodszych siatkarek. Najbliższe zajęcia szkółki Energi Gedanii Gdańsk w piątek 22.05.2015 i sobotę 23.05.2015 nie odbędą się z powodu wyjazdu trenerów na szkolenie. Prosimy o przekazanie informacji między sobą.

„Dwójki” Energi Gedanii w finałach KINDER + SPORT!20.05.2015
/

Kolejny gdański zespół dołączył do grona finalistów najważniejszego wydarzenia mini siatkówki – finałów Mistrzostw Polski „Kinder+Sport”. Kinga Domjan, Wiktoria Jaśko oraz Maja Pawlun podczas wczorajszego turnieju nie miały sobie równych, wysoko pokonały wszystkie przeciwniczki i [czytaj dalej]

Siatkarki Energi Gedanii w eliminacjach „Orlik Volleymanii”19.05.2015

Organizatorem turnieju „Orlik Volleymania” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Siatkowej. W zawodach mogą wziąć udział dzieci ze starszych klas szkół podstawowych. Rozgrywki przeprowadzane są w formie gier mieszanych (mikstów) w zespołach składających się z [czytaj dalej]

Minisiatkarski Energi Gedanii Gdańsk w ogólnopolskich finałach12.05.2015

Już drugi zespół Energi Gedanii w ogólnopolskich finałach KINDER + SPORT w Krakowie. Gdańskie szóstoklasistki na co dzień trenujące w Enerdze Gedanii pod opieką trenera Witold Jagły zajęły I miejsce w wojewódzkich finałach KINDER + SPORT w Starogardzie Gdańskim i awansowały do  finału ogólnopolskiego (Kraków 02 – 05.07.2015 r.).  [czytaj dalej]

Dwie gedanistki powalczą z reprezentacją o awans na MŚ11.05.2015

Reprezentacja Polski juniorek rozegra w dniach 14-16 maja turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata. Trener Wiesław Popik powołał do składu dwie zawodniczki Energi Gedanii Gdańsk: rozgrywającą Dominikę Mras oraz środkową Julię Piotrowską. Zabrakło w kadrze Magdaleny Damaske, która jeszcze nie wróciła do pełnej formy [czytaj dalej]

6. miejsce młodziczek w finale MP05.05.2015

Młodziczkom Energi Gedanii Gdańsk nie udało się poprawić wyniku juniorek. Po dwóch dniach rywalizacji gedanistki zajęły ostatecznie miejsce 6. Mistrzostwo Polski zdobył nasz rywal zza miedzy – APS Rumia. Na pocieszenie zostaje nam fakt, że jako jedyny zespół w Polsce pokonaliśmy w tym sezonie mistrzów i to kilkukrotnie.  [czytaj dalej]

Znamy terminarz finału MP młodziczek27.04.2015

W długi weekend majowy drużyna młodziczek Energi Gedanii Gdańsk weźmie udział w turnieju finałowym mistrzostw Polski. Turniej będzie rozgrywany od piątku do niedzieli w Człuchowie i weźmie w nim udział 8 najlepszych drużyn tego sezonu podzielonych na dwie grupy. Gedanistki znalazły się w grupie A, razem z zespołami: APS Rumia, LTS Legionovia Legionowo i UMKS MOS Wola Warszawa.  [czytaj dalej]

UWAGA! Kolejne zmiany w treningach szkółki Energi Gedanii27.04.2015

Kolejne zmiany w treningach szkółki w tygodniu 27.04 – 2.05.
Poniedziałek: 17:30 – 19:00
Wtorek: trening odwołany, brak dostępu do sali
Środa: 17:15 – 19:00
Czwartek, piątek, sobota – treningi odwołane przez wyjazd trenerów na Mistrzostwa Polski Młodziczek.  [czytaj dalej]