Sponsorem tytularnym drużyn młodzieżowych jest Grupa ENERGA
Młodziczki II z awansem do 3 ligi!19.02.2017

Liga młodziczek powoli zmierza ku końcowi, a nasz drugi zespół ma aspiracje na sfinalizowanie jej w najlepszym możliwym stylu. Siódmy turniej zakończyły dwoma zwycięstwami i awansem do 3 ligi wojewódzkiej. Podopieczne trener Marii Mróz dzisiejszą ligę rozegrały w Starogardzie Gdańskim. W pierwszym spotkaniu turnieju Gedanistki rywalizowały z gospodyniami. Połowa pierwszego seta była pod naszą kontrolą. Od stanu 13:10 rozpoczęły się problemy z przyjęciem trudnej zagrywki przeciwniczek i niestety na tablicy punktowej szybko zobaczyliśmy 15:21. [czytaj dalej]

Zwycięstwa młodziczek w meczach kontrolnych19.02.2017

Przerwę w rozgrywkach młodziczek zespół trenera Witolda Jagły wykorzystał na spotkania towarzyskie. W dniu wczorajszym nasza drużyna zmierzyła się z Gdyńską Akademią Siatkówki, dziś zawodniczki grały z KaEmKą Starogard Gdański. Oba mecze zakończyły się zwycięstwami naszego zespołu, kolejno 4:1 i 3:1. Spotkania były okazją do przećwiczenia realizacji założeń taktycznych w warunkach meczowych oraz szansą na pokazanie się zawodniczkom, które w spotkaniach ligowych dostają mniej szans. [czytaj dalej]

Mistrzostwo województwa kadetek jest nasze19.02.2017

Zwycięstwem 3:0 naszych zawodniczek zakończyło się ostatnie spotkanie turnieju finałowego kadetek. W pierwszych dwóch setach nasz zespół nie pozostawił wątpliwości kto tego dnia jest lepszy, wygrywając obie partie z bezpieczną przewagą. W trzecim secie to gospodynie z Rumi przez większość seta przeważały, prowadząc jednym lub dwoma punktami. Końcówka należała jednak do naszej drużyny. [czytaj dalej]

Łatwa wygrana kadetek w drugim spotkaniu18.02.2017

W drugim spotkaniu turnieju finałowego kadetek nasze zawodniczki pokonały przeciwniczki z Malborka w trzech setach. Rywalki tylko w pierwszym secie zdołały zdobyć dwadzieścia punktów, w dwóch kolejnych ustępując naszemu zespołowi zdecydowanie. Nasza drużyna po wczorajszym słabszym występie zagrała zdecydowanie lepiej. Dzięki temu zwycięstwu nasze zawodniczki zapewniły sobie co najmniej drugie miejsce w turnieju i awans do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski. Jutro o godzinie 11:00 nasze zawodniczki podejmą zespół Akademii Piłki Siatkowej Rumia w spotkaniu o pierwsze miejsce. [czytaj dalej]

Zwycięstwo kadetek na inaugurację17.02.2017

W pierwszym spotkaniu finału wojewódzkiego kadetek nasz zespół w pięciu setach pokonał drużynę GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Pierwszy set przebiegał całkowicie pod nasze dyktando, wygraliśmy pewnie i zdecydowanie 25:16. Problemy zaczęły się w secie drugim, kiedy to zaczęliśmy popełniać głupie, niewymuszone błędy. Nie pomógł zryw i seria dobrych zagrywek w końcówce, set ten padł łupem zespołu ze Stężycy. W trzecim secie wróciliśmy do swojej gry, pewnie wygrywając 25:15. [czytaj dalej]

Jutro rozpoczynamy finał wojewódzki kadetek16.02.2017

W dniu jutrzejszym nasz zespół kadetek rozpocznie finał wojewódzki tej kategorii wiekowej. Zawody zostaną rozegrane na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, mieszczącej się przy ulicy Mickiewicza 49. Przeciwnikami naszego zespołu będą drużyny GKS Wieżyca 2011 Stężyca, Atom Trefl Malbork oraz gospodarz – Akademia Piłki Siatkowej Rumia. Zwycięzca zawodów zorganizuje turniej ćwierćfinałowy, w którym wystąpi również zdobywca trzeciego miejsca. Druga drużyna swój ćwierćfinał rozegra w województwie zachodniopomorskim. [czytaj dalej]

Gedanistki najlepsze na turnieju „czwórek” w Miastku!15.02.2017

Pracowity weekend za naszymi mini siatkarkami, które rywalizowały w II ogólnopolskim turnieju mini piłki siatkowej dziewcząt o puchar starosty bytowskiego. Do Miastka przyjechało 16 zespołów z całej Polski, w tym dwie drużyny reprezentujące zespół ENERGA Gedania Gdańsk. [czytaj dalej]

Dodatkowy trening grupy zaawansowanej10.02.2017

W sobotę 11.02. o godzinie 13:00 na hali ZKPiG nr 12 w Gdańsku, mieszczącej się przy ulicy Burzyńskiego 10, odbędzie się dodatkowy trening grupy zaawansowanej. Serdecznie zapraszamy :)