Sponsorem tytularnym drużyn młodzieżowych jest
Drugie miejsce drugich młodziczek w drugiej lidze09.02.2016

Zespół Energi Gedanii II Gdańsk w rozgrywanym w Stężycy turnieju drugiej ligi młodziczek musiał uznać wyższość tylko drużyny gospodarzy i zajął w nim drugie miejsce. W meczu z GKS Wieżyca Stężyca gedanistki walczyły dzielnie, ale przeciwniczki prezentowały wyższy poziom siatkarskiego rzemiosła. Pierwszy set został przegrany do 19, a drugi do 16 [czytaj dalej]

Terminarz finału wojewódzkiego kadetek09.02.2016

W dniach 12-14.02.2016 odbędzie się turniej finałowy mistrzostw województwa pomorskiego kadetek. Wezmą w nim udział zespoły: Energa Gedania Gdańsk, APS Rumia, TPS Czarni Słupsk i UKS Orzeł Malbork. Gospodarzem zawodów będzie zespół z Rumi. Mamy nadzieję, że kadetki Energi Gedanii pokażą się z jak najlepszej strony [czytaj dalej]

Mistrzostwo województwa juniorek dla Energi Gedanii!07.02.2016

Sukcesem zakończył się turniej finałowy mistrzostw województwa pomorskiego juniorek, który rozgrywany był przez 3 dni na hali przy ul. Burzyńskiego w Gdańsku. W swoim ostatnim meczu siatkarki Energi Gedanii rozgromiły UKS Libero Starogard Gdański 3:0. We wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła gdańszczanki były lepsze od swoich [czytaj dalej]

Energa Gedania ogrywa Malbork w drugim meczu finałów06.02.2016

Zespół juniorek Energi Gedanii Gdańsk w swoim drugim meczu podczas turnieju finałowego mistrzostw województwa ponownie wygrał 3:0. Tym razem w pokonanym polu została drużyna faworytek turnieju, wspomagana kilkoma zawodniczkami kadry juniorek – UKS Orzeł Malbork. Gedanistki zachowały świetną dyspozycję z poprzedniego [czytaj dalej]

Udane rozpoczęcie finału wojewódzkiego juniorek05.02.2016

W pierwszym meczu turnieju finałowego mistrzostw województwa juniorek siatkarki Energi Gedanii Gdańsk pewnie pokonały rumski APS. Gedanistki nie pozwoliły przeciwniczkom na zdobycie nawet seta. Pierwsza partia została wygrana przez gdańszczanki 25:17. Drugi set był najbardziej wyrównaną częścią spotkania. W końcówce więcej opanowania [czytaj dalej]

Odwołane treningi szkółki04.02.2016

Z powodu rozgrywanego na naszej sali finału wojewódzkiego juniorek, zostają odwołane treningi szkółki siatkarskiej Energi Gedanii w dniach 5.02.2016 (piątek) i 6.02.2016 (sobota). Zapraszamy nasze najmłodsze podopieczne do kibicowania juniorkom Energi Gedanii Gdańsk podczas finału wojewódzkiego – terminarz po prawej stronie.

Przed nami finał wojewódzki juniorek02.02.2016

W lidze juniorek przyszedł czas na turniej finałowy, którego gospodarzem będzie Energa Gedania Gdańsk! Wśród najlepszych czterech zespołów województwa pomorskiego, znalazły się obok gospodyń: APS Rumia, UKS Orzeł Malbork i UKS Libero Starogard Gdański. Wszystkie drużyny zagrają systemem „każdy z każdym”, po jednym meczu dziennie od [czytaj dalej]

Rozgrywki młodziczek wkraczają w decydującą fazę01.02.2016

W szóstym turnieju ligowym wojewódzkich rozgrywek młodziczek siatkarki Energi Gedanii Gdańsk popisały się bardzo dobrymi wynikami. Najstarszy zespół walczący pod wodzą trenera Pawła Kramka w pierwszej lidze, zajął w niej drugie miejsce. Drużyna Energi Gedanii II prowadzona przez trenera Witolda Jagłę wygrała turniej trzeciej ligi i awansowała [czytaj dalej]