Sponsorem tytularnym drużyn młodzieżowych jest Grupa ENERGA
Zwycięstwo juniorek w Rumi05.12.2016

Zwycięstwem 3:1 zespołu juniorek zakończył się mecz IV kolejki rozegrany w Rumi. Spotkanie zaczęliśmy od kilku punktowego prowadzenia, dobra zagrywka i szczelny blok pozwoliła nam odskoczyć na kilka punktów. Prowadzenie było okazją do przeprowadzenia zmian i dania szansy zaprezentowania się pozostałym zawodniczkom zespołu. Z bezpieczną przewagą zakończyliśmy seta pierwszego.
[czytaj dalej]

Spadek do IV ligi młodziczek II mimo zwycięstwa05.12.2016

Mimo zwycięstwa w pierwszym spotkaniu 2:0 nasz najmłodszy zespół nie zdołał utrzymać się w III lidze. W drugim spotkaniu uległ zawodniczkom APS Rumia 0:2 i stosunek małych punktów zadecydował o tym, że zajął trzecie miejsce w tabeli, co oznacza spadek do IV ligi.

Powrót do I ligi młodziczek05.12.2016

Nasz zespół wygrał turniej II ligi młodziczek rozegrany w niedziele w Żukowie. Pierwszy mecz to nasza znaczna przewaga we wszystkich elementach i zwycięstwo bez straty seta. W drugim spotkaniu nasz zespół po przegranym pierwszym secie potrafił się pozbierać i wygrać kolejne dwie partie, dzięki którym w turnieju, który zostanie rozegrany 18 grudnia zagramy ponownie w I lidze młodziczek.

Zwycięstwo za trzy punkty kadetek II05.12.2016

Zwycięstwem naszego zespołu 3:1 zakończył się wyjazdowy mecz kadetek II. Wszystkie sety były bardzo wyrównane i z wyjątkiem seta drugiego kończyły się grą na przewagi. Większą determinacje w końcówkach zachowały nasze zawodniczki. Dzięki zwycięstwu przed ostatnią kolejką wskoczyliśmy na drugie miejsce w tabeli II ligi grupy B i jeżeli zwyciężymy w meczu ostatniej kolejki za trzy punkty z zespołem z Człuchowa, zagramy w barażach o finał wojewódzki kadetek.

Trzy zwycięskie sety kadetek w Stężycy03.12.2016

W Stężycy nasz zespół kadetek zwyciężył w trzech setach. Wygrana jednak nie przyszła łatwo. Każda z odsłon zaczynała się od kilku punktowego prowadzenia gospodyń. Inicjatywę udało nam się przejąć jedynie w secie drugim i wygrać zdecydowanie. Pierwszy i trzeci set to zwycięstwa po nerwowych końcówkach.

Zwycięstwo i porażka w turnieju młodziczek03.12.2016

Zwycięstwo i porażkę zanotował nasz zespół młodziczek w turnieju I ligi wojewódzkiej. Ze względu na niekorzystny wynik trzeciego meczu turnieju nie pozwoliło to na utrzymanie w tej lidze. Już jutro jednak turniej II ligi, który rozegrany zostanie w Żukowie i szansa na powrót do elity.

Pracowity weekend przed nami01.12.2016

Pracowity weekend przed naszymi zespołami młodzieżowymi. Najwięcej spotkań przed zespołem młodziczek trenera Witolda Jagły. Już jutro (piątek) drużyna ta wybierze się do Redy, by rozegrać zaległy turniej ligi wojewódzkiej młodziczek. Przeciwnikami naszego zespołu prócz gospodarza – TKS Reda Ciechocino, będzie zespół GKS Wieżyca 2011 Stężyca. Od wyników meczów piątkowych zależeć będzie to, gdzie nasze młodziczki rozegrają, już zgodnie z terminarzem, turniej niedzielny.

Szybkie zwycięstwo juniorek27.11.2016

Żadnych problemów nie sprawił drużynie juniorek naszego klubu zespół UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdańsk. Po bardzo słabym początku w naszym wykonaniu i pozwoleniu na zdobycie kilkunastu punktów w secie pierwszym przeciwnikowi, kolejne sety to pełna dominacja naszej drużyny we wszystkich elementach. Mecz był okazją do przećwiczenia zagrywki i współpracy bloku z obroną w warunkach meczowych. Dzięki wypracowaniu wysokiej przewagi w drugim i trzecim secie, staraliśmy się dużo piłek grać do środkowych i zawodniczek w drugiej linii.