Młodziczki najlepsze w Gdyni!25.09.2017

Kolejny przedsezonowy sukces podopiecznych trener Marii Mróz. W sobotę 23 września w historycznej sali YMCA w Gdyni odbył się turniej z okazji 20 – lecia gdyńskiego klubu. W zawodach wzięło udział 6 zespołów. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym, grano 2 sety do 15 punktów bez względu na wynik. Gedanistki pokonały po 2:0 zespoły z Malborka, Pucka, Gdyni oraz zanotowały remis 1:1 w meczu z Lęborkiem. Takie wyniki zapewniły naszym zawodniczkom pierwsze miejsce. [czytaj dalej]

Zwycięstwo juniorek w sparingu!24.09.2017

Bardzo dobrze zaprezentował się nasz zespół juniorek w meczu towarzyskim z Akademią Piłki Siatkowej Rumia. Po pierwszym wygranym secie, kolejne dwie partie należały do rywalek. W kolejnych setach nasze zawodniczki ograniczyły liczbę błędów popełnianych w polu serwisowym oraz poprawiły przyjęcie. Zaczęły również bronić więcej piłek, co przełożyło się na zwycięstwa w dwóch kolejnych setach i całym spotkaniu 3:2. Sparing był bardzo wartościowy. Wynik i gra pozwala z optymizmem czekać na początek rozgrywek ligi wojewódzkiej juniorek, który nastąpi już 8 października. [czytaj dalej]

Aktywny weekend naszych zespołów młodzieżowych22.09.2017

Aktywny weekend czeka nasze zespoły młodzieżowe, ostatnie spotkania przed rozpoczęciem ligi wojewódzkiej zagrają juniorki, kadetki i młodziczki. Juniorki już dziś wybiorą się na mecz kontrolny. W spotkaniu rozegranym na wyjeździe podejmą przygotowujące się do II-ligowych rozgrywek zawodniczki Akademii Piłki Siatkowej Rumia. Kadetki natomiast wystąpią w X Ogólnopolskim Turnieju dziewcząt w piłce siatkowej „Troyan Cup”, który rozegrany zostanie w Chmielnie. [czytaj dalej]

Gala z okazji Jubileuszu 95-lecia Klubu Sportowego Gedania za nami19.09.2017

Dzień 14-go września 2017 roku to kolejna znamienita karta w dziejach Klubu Sportowego Gedania. To tego dnia KS Gedania S.A. jako prawny następca Gedanii z 1922 roku w Sali Kongresowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku zorganizował uroczystą Jubileuszową Galę z okazji 95-lecia powołania do życia Klubu Sportowego Gedania.

Promowaliśmy klub podczas Festiwalu sportu dla dzieci Wannado18.09.2017

W niedziele na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku odbył się Festiwal sportu dla dzieci Wannado. Kilkadziesiąt klubów czynnie promowało się poprzez organizacje zabaw, konkursów oraz rozdawanie ulotek informacyjnych i gadżetów dla dzieci chcących rozpocząć swoją przygodę ze sportem.

Wartościowy sparing juniorek i kadetek16.09.2017

W dniu dzisiejszym nasze zespoły juniorek i kadetek rozegrały mecze kontrolne w Malborku z drużynami seniorek i juniorek Orła Elbląg. Zespół juniorek pokonał rywalki 4:1, kadetki uległy przeciwniczkom 2:4. Trenerzy na obu boiskach rotowali składem i sprawdzali różne warianty taktyczne. Mecz był bardzo pożyteczny pod kątem szkoleniowym.

Juniorki i kadetki zagrają w Malborku, młodziczki walczyć będą o miejsca na TNO15.09.2017

W dniu jutrzejszym juniorki i kadetki naszego zespołu udadzą się do Malborka, gdzie zmierzą w meczach kontrolnych z zespołami seniorek i juniorek Orła Elbląg, w którym również, od tego sezonu, występują siatkarki z Malborka. Z kolei cztery zawodniczki zespołu młodziczek (Agata Dejnakowska, Kamila Fiedorowicz, Karolina Malon i Agata Radawiec) wezmą udział w Zgrupowaniu kadry wojewódzkiej. Treningi odbędą się na gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Po nich trenerzy wybiorą dziesięć najlepszych zawodniczek na Turniej Nadziei Olimpijskich, który odbędzie się już w październiku.

Czwórki najlepsze w Siatkarskiej Lidze Dzieci!12.09.2017

Pierwsze miejsce w rozegranym w niedziele finale Starogardzko – Chwaszczyńskiej Ligi Dzieci zajął nasz pierwszy zespół czwórek. W zawodach wystąpiło po sześć najlepszych zespołów w każdej z kategorii wiekowej. Nasz klub reprezentowały dwie drużyny czwórek i po jednym zespole trójek oraz dwójek.

[1] [2] [3] [4] [5] [60]
  • NAJBLIŻSZE MECZE:

  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77