Jedenaste miejsce naszych zawodniczek na gimnazjadzie20.06.2017

Po zwycięstwie 2:0 ze szkołą z Bielsko-Białej i kolejnych trzech porażkach po wyrównanych spotkaniach 1:2 (m.in z zawodniczkami z Energetyka Poznań) oraz zwycięstwie 2:1 z Kędzierzynem Koźle, zawodniczki naszego klubu w tegorocznej gimnazjadzie zajęły jedenaste miejsce. [czytaj dalej]

Trzecie miejsce Oliwii i Dominiki w Mistrzostwach województwa kadetek!19.06.2017

Trzecie miejsce w Mistrzostwach województwa kadetek zajęła para Oliwia Treder/Dominika Fedyniak. Oznacza to, iż dziewczyny awansowały do Półfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 3-5. lipca w województwie podlaskim (prawdopodobnie w Mońkach). Kolejne duety naszego klubu – Emilia Jakimska/Dominika Szymczak oraz Agata Łopuska/Weronika Dybała, po dobrej grze, wywalczyły miejsce dziewiąte. [czytaj dalej]

Mistrzostwa województwa kadetek w siatkówce plażowej przed nami17.06.2017

W dniu jutrzejszym o mistrzostwo województwa w siatkówce plażowej powalczą kadetki naszego zespołu. Zawody odbędą się w Pucku na boiskach do siatkówki plażowej koło mola, mieszczących się przy ul. Żeglarzy od godziny 10:00. Naszą drużynę na turnieju reprezentować będą trzy pary – Oliwia Treder/Dominika Fedyniak, Agata Łopuska/Weronika Dybała oraz Emilia Jakimska/Dominika Szymczak. W zawodach udział weźmie 21 par, cztery najlepsze duety zakwalifikują się do turnieju półfinałowego, który zostanie rozegrany w dniach 3-5. lipca w województwie podlaskim.

Uwaga Mini Siatkarki!16.06.2017

Jutrzejszy (17.06) trening grupy zaawansowanej o godz. 10:00 w sali ZKPiG nr 12.

Zapraszamy! 

Misiuro i Krzyżanowska trzynaste w Mistrzostwach województwa młodziczek14.06.2017

W dniu 11.06.2017 w Pucku zostały rozegrane XI Mistrzostwa woj. Pomorskiego w Siatkówce Plażowej w kat. młodziczek. W turnieju wystartowały 23 pary z 11 klubów. Nasz klub reprezentowała para Martyna Misiuro/Lena Krzyżanowska. Po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu z parą SPS Lębork, nasze zawodniczki musiały uznać wyższość par z Gdyni i drugiego zespołu z Lęborka, kończąc ostatecznie zawody na trzynastym miejscu.

Region Północ najlepszy w V Turnieju Talentów S.O.S14.06.2017

Region Północ z naszymi zawodniczkami (Marta Dąbrowska, Aleksandra Justka, Laura Walewska) oraz trenerem Paweł Kramkiem w składzie okazał się najlepszy w klasyfikacji dziewcząt klas II i III (roczniki 2001 i 2002) na V Turnieju Talentów S.O.S im. Wiesława Gawłowskiego. Dziewczęta rywalizowały w dniach 11.-13. czerwca w Bydgoszczy. W ramach turnieju każdy z zespołów (kategorie: I klasa gimnazjum, II i III klasa gimnazjum oraz I klasa LO) rozegrał trzy spotkania z rówieśniczkami z pozostałych regionów Polski. Prócz zwycięstwa w turnieju indywidualnie wyróżniła się w naszym zespole Marta Dąbrowska, która została najlepszą punktującą zawodów. Młodszy rocznik 2003 z Kamilą Fiedorowicz w składzie zajął II miejsce.

Turniej towarzyski i talentów SOS naszych zespołów11.06.2017

Młodziczki młodsze zespołu ENERGA Gedania Gdańsk uczestniczą w Międzyborowie pod Warszawą w Ogólnopolskim turnieju o Puchar Wójta Gminy Jaktorów. Podczas dwóch dni zmagań na Mazowszu, 12 zespołów uczestniczących w zawodach rozegra po 7 spotkań.
 Gdańszczanki rozpoczęły turniej od pewnego zwycięstwa 2:0 z zespołem UKS Sparta Tomaszów Mazowiecki.
Natomiast do Bydgoszczy udały się zawodniczki naszego klubu, które reprezentują pod wodzą trenera Pawła Kramka nasz makroregion w ogólnopolskim turnieju Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W składzie zespołu znalazły się następujące zawodniczki: Kamila Fiedorowicz (2003), Aleksandra Justka i Laura Walewska (2002) oraz Marta Dąbrowska (2001). 
Młodziczki powalczą w Mistrzostwach województwa w siatkówce plażowej09.06.2017

W najbliższą niedziele w Pucku odbędą się Mistrzostwa województwa pomorskiego w siatkówce plażowej. Zespół nasz reprezentować będzie para Lena Krzyżanowska / Martyna Misiuro. Spotkania rozgrywane będą na boiskach koło mola, mieszczących się przy ul. Żeglarzy od godziny 10:00.

[1] [2] [3] [4] [5] [55]
  • NAJBLIŻSZE MECZE:
  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77