ENERGA Gedania I wygrywa turniej o Puchar Energi14.05.2017

18493357_1619675154739892_323530305_oW ostatnich meczach turnieju o Puchar Energi drużyna ENERGA Gedania I Gdańsk pokonała w dwóch setach KaEmKę Starogard Gdański, a Gdyńska Akademia Siatkówki zwyciężyła nad Warmissem Volley Olsztyn. Po spotkaniach odbyło się zakończenie zawodów, na którym wszystkim drużynom wręczono pamiątkowe puchary, dyplomy i koszulki turniejowe. Trzy pierwsze zespoły otrzymały nagrody finansowe, a wyróżnione zawodniczki statuetki oraz sprzęt sportowy. Nagrody w imieniu Prezesa firmy ENERGA S.A. wręczył rzecznik prasowy grupy ENERGA pan Adam Kasprzyk.

finał:

ENERGA Gedania I Gdańsk – KaEmKa Starogard Gdański 2:0 (25:20, 25:18)

ENERGA Gedania I: Martyna Misiuro, Laura Walewska, Kinga Domjan, Alicja Iwaniec, Lena Krzyżanowska, Paulina Labudda, Aleksandra Witek, Aleksandra Justka, Maja Malczewska, Alicja Pszenna, Hanna Kwietniewska, Zuzanna Jagła

trener: Witold Jagła

KaEmKa: Weronika Budzyła, Oliwia Milkowska, Laura Wiśniewska, Dorota Duszyńska, Pola Pielak, Anita Osnowska, Julietta Potasznik, Marta Bobińska, Kamila Dusowska

trenerzy: Katarzyna Przeperska

mecz o 5 miejsce:

Gdyńska Akademia Siatkówki – Warmiss Volley Olsztyn 2:0 (25:17, 25:17)

Gdynia: Aleksandra Sarnowska, Izabela Cybulska, Julia Woźniak, Julia Zaremba, Zofia Piotrowska, Kinga Orzoł, Klaudia Janowska

trener: Przemysław Surażyński

Warmiss: Weronika Kiłdanowicz, Zuzanna Piotrowska, Agnieszka Rakowska, Maria Witulska, Patrycja Suszczewicz, Paulina Bejnar, Natalia Krajewska, Natalia Sienkiewicz, Izabela Rzodkiewicz, Julia Maczyńska, Milena Wiącek

trener: Marek Pietrusewicz

Kolejność końcowa turnieju:

I miejsce – ENERGA Gedania I Gdańsk
II miejsce – KaEmKa Starogard Gdański
III miejsce – Sejneńska Akademia Siatkówki
IV miejsce – ENERGA Gedania II Gdańsk
V miejsce – Gdyńska Akademia Siatkówki
VI miejsce – Warmiss Volley Olsztyn
VII miejsce – PAS MKS Olimpijczyk Gdańsk
VIII miejsce – TEZAURUS Stare Troki (Litwa)

Nagrody indywidualne:

MVP – Maja Malczewska (ENERGA Gedania I Gdańsk)
najlepsza atakująca – Kamila Dusowska (KaEmKa Starogard Gdański)
najlepsza przyjmująca – Weronika Forencewicz (Sejneńska Akademia Siatkówki)
najlepsza blokująca – Laura Walewska (ENERGA Gedania I Gdańsk)
najlepsza rozgrywająca – Oliwia Milkowska (KaEmKa Starogard Gdański)
najlepsza libero – Kinga Domjan (ENERGA Gedania I Gdańsk)

najlepsza zawodniczka zespołu ENERGA Gedania I Gdańsk – Aleksandra Justka
najlepsza zawodniczka zespołu KaEmKa Starogard Gdański – Marta Bobkowska
najlepsza zawodniczka zespołu Sejneńska Akademia Siatkówki – Julia Jeżewska
najlepsza zawodniczka zespołu ENERGA Gedania II Gdańsk – Magdalena Zioło
najlepsza zawodniczka zespołu Gdyńska Akademia Siatkówki – Julia Woźniak
najlepsza zawodniczka zespołu Warmiss Volley Olsztyn – Natalia Krajewska
najlepsza zawodniczka zespołu PAS MKS Olimpijczyk Gdańsk – Oliwia Brzeska
najlepsza zawodniczka zespołu TEZAURUS Stare Troki (Litwa) – Ewelina Gryniewicz

  • NAJBLIŻSZE MECZE:









  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77