KaEmKa i ENERGA Gedania I w finale!13.05.2017

18516689_1618390094868398_548795835_oENERGA Gedania I pokonała drugi zespół 2:0, a KaEmKa zwyciężyła z UKS Jedynką Sejny 2:1 i to te zespoły zagrają w jutrzejszym finale, który odbędzie się o godzinie 11:00. Półtorej godziny wcześniej na parkiet wyjdą pokonane zespoły, które rywalizować będą o brązowy medal turnieju. Na drugiej hali odbędą się spotkania o 7 (godzina 9:00) i 5 miejsce (godzina 10:00). Serdecznie zapraszamy.

Wyniki pozostałych spotkań dnia dzisiejszego:

ENERGA Gedania I Gdańsk – ENERGA Gedania II Gdańsk 2:0 (25:17, 25:15)

ENERGA Gedania I: Martyna Misiuro, Laura Walewska, Kinga Domjan, Alicja Iwaniec, Lena Krzyżanowska, Paulina Labudda, Aleksandra Witek, Aleksandra Justka, Maja Malczewska, Alicja Pszenna, Hanna Kwietniewska

trener: Witold Jagła

Półfinały:

ENERGA Gedania II: Kamila Fiedorowicz, Agata Dejnakowska, Agata Radawiec, Wiktoria Jaśko, Kinga Gomółka, Patrycja Bućko, Julia Szawlińska, Agnieszka Zioło, Magdalena Zioło, Agnieszka Cieślik

trener: Maria Mróz

UKS Jedynka Sejny – KaEmKa Starogard Gdański 1:2 (26:24, 21:25, 12:15)

Jedynka: Weronika Forencewicz, Julia Maksimowicz, Julia Jeżewska, Kinga Pawełek, Klaudia Ogurkis, Gabriela Ogurkis, Oliwia Rapczyńska, Patrycja Januszko, Patrycja Szestowicka

trenerzy: Bartosz Tomczyk, Jacek Zajkowski

KaEmKa: Weronika Budzyła, Oliwia Milkowska, Laura Wiśniewska, Dorota Duszyńska, Pola Pielak, Anita Osnowska, Julietta Potasznik, Marta Bobińska, Kamila Dusowska

trenerzy: Katarzyna Przeperska, Rafał Prus

Krzyże o miejsca 5-8:

Gdyńska Akademia Siatkówki – PAS MKS Olimpijczyk Gdańsk 2:0

Gdynia: Aleksandra Sarnowska, Izabela Cybulska, Julia Woźniak, Julia Zaremba, Zofia Piotrowska, Kinga Orzoł, Klaudia Janowska

trener: Przemysław Surażyński

Olimpijczyk: Marcelina Sadłowska, Marta Kowalczyk, Natalia Samulak, Agata Bulińska, Julia Gneba, Oliwia Brzeska, Zuzanna Idaszak, Oliwia Nowacka, Milena Zimny

trener: Grzegorz Wróbel

Warmiss Olsztyn – TEZAURUS Stare Troki (Litwa) 2:0

Warmiss: Weronika Kiłdanowicz, Zuzanna Piotrowska, Agnieszka Rakowska, Maria Witulska, Patrycja Suszczewicz, Paulina Bejnar, Natalia Krajewska, Natalia Sienkiewicz, Izabela Rzodkiewicz, Julia Maczyńska, Milena Wiącek

trener: Marek Pietrusewicz

TEZAURUS: Aleksandra Parangowska, Ewelina Golonbiewska, Brigita Brazovskaja, Agata Kieras, Kamile Monkevic, Kamilia Edita Fominova, Evelina Grinevic

trenerzy: Romuald Grzybowski, Rimantas Masalis

  • NAJBLIŻSZE MECZE:












  • Gedania Gdańsk, ul. Czarny Dwór 12/3, 80-505 Gdańsk, tel. 58 341 50 77